Jakie istnieją rodzaje leczenia stanów zapalnych żołądka?

Witam Czy istnieja inne formy leczenia stanow zaplanych zoladka poza framakologia? Np wyciecie zapalenej czesci zoladka? od 4 lat jestem na lekach, bralem juz wszystkie IPP znane lekarzom i inne leki ( ranigast ) , ale wciaz zyje 24h na dobe w bolu. nie jestem w stanie nic zjesc, jem tylko kasze banany i troche ryby, marchewke i pare innych rzeczy gotowanych a pomimo to bol jest ze mna 24h na dobe. spie po 4 godziny dziennie wiec jestem zdesperowany sprobowac innego podejscia to tej choroby

Zapalenia żoładka można leczyć tylko farmakologicznie, zwykle zapalenie przewlekłe ( a na takie sądzę Pan choruje) rozpoznaje się przypadkowo podczas gastroskopii. Przewlekłe zapalenia żołądka zwykle nie dają żadnych dolegliwości lub są one bardzo niewielkie. Sądzę zatem, że w Pana przypadku należałoby ponownie zastanowić się co jest przyczyną dolegliwości.