Jakie jest najlepsze wyjście przy kamicy żółciowej?

Dzień dobry! Jestem mężczyzną, mam 20 lat. Została u mnie zdiagnozowana kamica żółciowa, która nie daje objawów-przypadkowa diagnoza. Chciałbym się zapytać, co najlepiej robić dalej. Jedni lekarze mówią, że jeśli nie ma objawów, to lepiej nic nie robić, inni, że lepiej usunąć pęcherzyk, póki nie ma kolki, a jeszcze inni mówią, żeby próbować rozpuścić. Jakie jest najlepsze wyjście?

Szanowny Panie, jeżeli nie występują objawy to powinno się tylko okresowo wykonywać badanie USG jamy brzusznej