Jakie jest niebezpieczeństwo stosowania spalacza tłuszczu na odchudzanie w tym przypadku?

Mam półroczne dziecko. Karmię je butelką, jednak przy zasypianiu podjada mi jeszcze z piersi. Jakie jest niebezpieczeństwo stosowania spalacza tłuszczu na odchudzanie w tym przypadku?

Dzień dobry,

Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji jaki „spalacz tłuszczu” ma Pani na myśli. Zalecamy udać się do lekarza specjalisty, który będzie mógł udzielić szczegółowych zaleceń.

Pozdrawiamy,
Zespół Emolium (w konsultacji z działem medycznym Sanofi)