Jakie jest postępowanie po odklejeniu łożyska?

FORA LEKARZE Wpisz treść swojego pytania... ZADAJ PYTANIE REKLAMA ... Pytania do specjalistów Ginekologia ZADAJ SWOJE PYTANIE Jak postępować po odklejeniu łożyska? Witam serdecznie 3 miesiace temu urodzilam zdrowe dziecko drogami natury jednak lozysko sie nie odkleilo i dostalam krwotoku zostalam lyzeczkowana. Pozniej naa 2 dzien hemoglobina 6.8 dostalam litr krwi po tygodniu hemoglobinaa 9.5 Miesiac pozniej krwotok lyzeczkowanie. Zalecenie szpitalne hematolog Po 2 moesicach Morfologia hemoglobina 13 Plytki krwi 175 Krwinki czerwone 4.5 Krwinki biale 3.99 RDW 14.1 MPV 11.7 Neutrocyty 1.67 %limfocyty 45.1 Czynnkiki wilebranda dobre Fibrygen dobry Agregacja plytek kolagenem 60 (72-125) Lekarz hematolok zlecil mi podanie DDAVP gdyz cala agregacja byla niska mialam sie zglosic za miesiac na kroplowke jednak dostalam okres byl on na tyle krwotoczny ze trafilam na sor oddzial ginekologi przepisali mi cyklonamine i antykoncepcje oraz lek na e.. tez przeciwkrwotoczny krwawienie ustapilo. Po tygodnu poszlam na podanie leku DDAVP nie pomogl Agregacja plytek kolagenem 23 ( 72-125) Agregacja plytek ADP 39( 57-114) Agregacja plytek AA 56(71-175) Agregacja plytek trap 65 Diagnoza Hematologa TROMBOCYTOPENIA Czy to mozliwee jezeli w morfologi plytki krwi mam dobre? Nie dostalam zadnych lekow jedynie informacje wkazie krwawien operacji podanie KKP. I dietaa jak przy anemi. Orazz w razie obfitej moesiaczki wzięcie lekow cyclonamimy i e... Teraz po antykoncepcji zostaly mi 3 tabletki do konca opakowanoa i zaczelam krwawic i mam bole jak na okres. Nigdy wczesniiej nie bralam tabletek. Boj esie znowu krwotoku. Jak mam zyc jezeli to trombocytopenia do tego lecze sie psychiatrycznie biore asertin jak mam zyc z trombocytopenia?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym zaprzestanie brania tabletek i zgłoszenie się do ginekologa.