Jakie jest postępowanie przy raku piersi?

Dzień dobry,wykryto u mnie guza piersi który został usunięty. Wynik: rąk naciekajacy sitowaty i tubularny G1 i rąk wewnątrzprzewodowy G1. Guz o wymiarach 2.5x2.0x1.5 cm. Około 50% objętości guza stanowi rąk wewnątrz przewodowy. Cech nowotworowej angioinwazji nie stwierdzono. Marginesy tylny 2mm,przedni 20 mm,górny 10 mm,dolny 20 mm,boczny 20 mm,przyśrodkowy 15 mm. Er we wszystkich komórki nowotworowych,PR także we wszystkich komórkach,Her2 . Ki 67 ok 30%. Mam pytanie ,jakie czeka mnie leczenie i jakie są rokowania?

Lek. Tomasz Budlewski

leczenie i rokowanie określi prowadzący lekarz onkolog na podstawie całokształtu obrazu klinicznego.