Jakie jest postępowanie przy takim opisie wątroby?

CT jamy brzusznej z kontrastem Wątroba nieznacznie powiększona ,jednorodna,normodensyjna. w segmencie 3, 4bi8 torbiele śr.do 5mm, pozostałe narzady bz, natomiast przy tętnicy biodrowej wspólnej prawej pojedynczy powiększony węzeł chłonny,w osi krótkiej 8mm, nie w pełni objęty zakresem badania , Aorta brzuszna , tętnice biodrowe prawidłowej szerokości. Panie doktorze , jakie postępowanie ?

Szanowny Panie, nie sądzę aby dalsza diagnostyka była wymagana. Należy okresowo obserwować torbiele