Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży, gdy prezerwatywa została w pochwie?

Dzień dobry Chciałabym się dowiedzieć jaka jest prawdopodobieństwo zajścia ciąży jeżeli okres mam każdego 10 miesiąca a współżyłam 22 lipca chłopakowi podczas wychodzenia członka prezerwatywa została w środku tzn krążek był na zewnątrz

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani jak długie ma cykle, ale 12 dzień cyklu (22 lipca) był najpewniej dniem płodnym - w takim przypadku ryzyko oczywiście istnieje.