Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży i kiedy powinnam zrobić test?

Moje ostatnie cykle trwały ;28,31,31,24,25,24,34. 7 czerwca dostałam okres, trwał do 11. 25 czerwca uprawiałam z chłopakiem petting, oraz został włożony penis na 20-30s. Chłopak miał wytrysk 10-15 minut po całym zdarzeniu. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży i kiedy powinnam zrobic test?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy - wynik będzie wiarygodny po 14 dniach od stosunku.