Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży po stosunku bez wytrysku w dni płodne?

Witam! Kochałam się z moim chłopakiem w dni teoretycznie płodne, bez zabezpieczenia natomiast nie miał on wytrysku we mnie. Dwa miesiące wstecz również nastąpiła podobna sytuacja i doszedł on we mnie, również dni płodne. W ciąże nie zaszłam. Według obliczeń okres powinnam mieć za dwa dni, mam dużo białego śluzu i uczucie mokrości (jak zawsze przed okresem) natomiast nie mam kompletnie żadnych potencjalnych objawów ciąży. Jak wielka jest możliwość że zaszłam w ciąże? Z góry dziękuję za odpowiedz!

Elżbieta Rhone

Witam,
przed wytryskiem u mężczyzn z cewki wydostaje się preejakulat - zawiera on niewielkie ilości plemników. Teoretycznie więc istnieje możliwość ciąży, ale jest ona niewielka.