Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży przy podanych objawach?

Witam, Ostatnią miesiączkę miałam 25 sierpnia, cykle mam co 28 dni. Między czasie od 11-13 września miałam plamienie koloru brązowego. 14 września z partnerem odbyliśmy stosunek bez zabezpieczenia. 29 wrzesnia robiłam jedno badanie na hcg z krwi, wynik negatywny. Robiłam robiłam równiez kilka testów ciążowych, ostatni 10 października. Wszystkie negatywne. 1 października byłam u ginekologa, usg nie wykazało ciąży. Mam się zgłosic 5 listopada. Mam bóle w plecach, nudności, bóle żołądka, głowy oraz uporczywe kłucie i bóle w podbrzuszu. Piersi mnie nie bolą. Jestem bardzo senna i zmęczona. Nadmienie, że 30 sierpnia zachorowałam na ostre zapalenie zatok. Czy nadal jest możliwość, że jestem w ciąży???

Lek. Michał Lenard

Opisane przez Panią objawy nie wskazują na obecność ciąży, przyczyn dolegliwości należy szukać gdzie indziej. Pozdrawiam!