Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych?

Witam! Od ponad miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne M********* 21, skończyłam pierwsze opakowanie i teraz jestem już w połowie drugiego. Dwa dni temu kochałam się z moim chłopakiem, wytrysk nastąpił w pochwie. Czy jest duże prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży? Proszę o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie.
Jeżeli przyjmowała Pani tabletki regularnie tzn. nie pominęła Pani żadnej  z nich, brała je Pani o stałej porze to ryzyko zajścia w ciążę jest prawie równe zeru.
Pozdrawiam