Jakie jest prawdopodobieństwo nawrotu raka po chemioterapii?

Czy moze sie zdarzyc ze po chemioterapi rak sie wroci? I Czy Jesli u kogos juz raz stwierdzono raka to Czy to prawda ze ta osoba dlugo nie bedzie zyc Bo rak bedzie sie ciagle nawracał.? Od czego to jest uzalerznione?

Pytanie jest tak ogólne , że gdybym chciał odpowiedzieć szczegółowo-musiałbym przedrukować kilka książek!!! Każdy nowotwór , leczony w każdy sposób może nawrócić lub dać przerzuty wczesne (np. pokilku mies.) lub późne (np. po kilku latach). Może nie znaczy musi!!! WSZYSTKO ZALEŻY OD RODZAJU NOWOTWORU I STOPNIA ZAAWANSOWANIA W MOMENCIE ROZPOCZĘCIA LECZENIA!!! zż