Jakie jest prawdopodobieństwo powstania blizny po zabiegu kwasem hialuronowym?

Dzień dobry, aktualnie mam lat 22. Na ramieniu mam wypukłą dużą bliznę (powstała ona po którejś ze szczepionek w przedszkolu). W młodym wieku wycięto mi małą bliznę. Wyrosła na dużo większą i bardziej się rozeszła. Około 2 lat temu po prawdopodobnie rozdrapaniu jakiejś krosty powstała mi kolejna również wypukła blizna na tym samym ramieniu, praktycznie obok tej drugiej. (Jest to raczej rodzinne, moja mama również ma coś takiego.) Chciałabym powiększyć sobie usta kwasem hialuronowym. Czy jest prawdopodobieństwo zrobienia się takiej blizny po takim zabiegu? I czy nie jest to przeciwwskazanie do takiego zabiegu? Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź. Zależy mi na powiększeniu ust. Dziękuję z góry za odpowiedź. :)

Dzień dobry, bez obejrzenia zmian nie jesteśmy w stanie ocenić czy powstałe blizny to bliznowce. Jeśli tak to przy powiększaniu ust, czy jakim kolwiek przerwaniu ciągłości naskórka może dojść do bliznowacenia. Proszę skonsultować się z lekarzem przed zabiegiem.

Pozdrawiam