Jakie jest prawdopodobieństwo samoistnego poronienia?

witam ostatni okres mialam 23 wrzesnia z tym ze cykle ostatnio miewalam 40 a nawet 46 dniowe, tydzien temu zrobilam test a dzisiaj mialam robione badanie usg po czym lekarz stwierdzil ze nie widzi plodu ani serca. Nastepna wizyte wyznaczyl za tydzien. jakie jest prawdopodobienstwo ze za tydzien bedzie juz cos widoczne i czy moglam zamoistnie poronic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli lekarz nie widział płodu podczas badania mało prawdopodobne iż zobaczy go w kolejnym badaniu. Nie mniej jednak nie jest to wykluczone gdyż nie znamy dokładnej daty zapłodnienia a przez to nie wiem jaki jest wiek płodu.