Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia krwawienia miesiączkowego pomimo ciąży?

Podejrzewam, iż mogłam zajść w ciążę. Słyszałam, że pomimo ciąży czasem nadal występuje miesiączka. Niestety w moim przypadku miesiączce zazwyczaj towarzyszą bardzo duże bóle w pierwszym jej dniu, uczucie słabości, dreszcze itd. Bez tabletek przeciwbólowych (sporych ilości) nie byłabym w stanie sobie poradzić, jednak boję się, że mogłabym zaszkodzić możliwej ciąży.
Jak szkodliwe są tabletki przeciwbólowe? Jakie jest prawdopodobieństwo wystąpienia miesiączki pomimo ciąży?
Zauważyłam również dziwny kolor swojego moczu, barwa jasno zielona. Co to może oznaczać? Dzisiaj również zaczęłam zażywać witaminy B complex i B9. Czy to może być powodem? Mój ostatni okres rozpoczął się 25 stycznia z 2-dniowym opóźnieniem i trwał do 30 stycznia, czyli pięć dni, a okres zawsze trwa u mnie 7 dni.
Nie wiem teraz, jak dokładnie obliczyć dni płodne, czy zacząć liczenie od 25 czy od 23 stycznia? Jestem również zmęczona fizycznie, brak snu, wyczerpująca praca, dużo stresu. Czy może to opóźnić owulację?

Witam serdecznie,
zdarza się, że kobiety będące w ciąży mogą mieć 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Dlatego krwawienie nie wyklucza ciąży, aby rozwiać wątpliwości, proponuję wykonanie testu ciążowego.
Nie każda miesiączka jest do siebie podobna. Zwłaszcza jeśli w ostatnim czasie miała Pani dużo stresu, pracy, intensywnego wysiłku fizycznego, to może wpłynąć na opóźnienie miesiączki oraz zmianę jej przebiegu.
Za początek cyklu należy przyjąć 25 stycznia.
Podczas przyjmowania preparatów zawierających witaminy z grupy B mocz ma barwę jasnożółtą. Dlatego zmiana zabarwienia moczu może mieć związek z tymi preparatami.
Należy bardzo uważać z lekami przeciwbólowymi w ciąży. Dopuszczalny jest jedynie paracetamol.
Pozdrawiam