Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po krótkim stosunku?

Witam. Opiszę cała sytuację od poczatku. Moja dziewczyna dostała okres 13 maja. 1 czerwca włożyłem w nią swojego członka na dosłownie parę sekund po basenie. Nastepnego dnia umawialiśmy stosunek z zabezpieczeniem. Gumka nie pękła, sprawdzałem. Moja dziewczyna żyła przez cały miesiąc w stresie dużo się klocilismy Takze oststnio, i zażywa tabletki na alergię które są na receptę. Okres powinna dostać 11 czerwca (cykl trwa u niej 29 dni) do dzisiaj go nie dostala A zawsze miała regularnie. 12 czerwca zrobiła test wyszedł negatywny, dzisiaj go powtórzyła również negatywny. Czy możliwa jest ciąża? Dodam, że dziewczyna ma objawy okresu humorki, bolą ją piersi, ból brzucha, trądzik.

Lek. Paweł Szadkowski

W opisanej przez Pana sytuacji ryzyko ciąży jest skrajnie małe. Okres może się opóźniać nie tylko ze względu na stres, ale też dietę, odchudzanie, dużą aktywność fizyczną.