Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy braku jednego jajnika?

Witam.
Mam 26 lat, jestem po operacji styczniowej 2010 usunięcia lewego jajnika i częściowego usunięcia jajnika prawego, ma za sobą szereg badań hormonalnych, z których wynikało że moja prolaktyna była zawyżona 28 norma 25, zbiłam ją n**** w ciągu miesiąca. W tej chwili miewam od listopada częste krwawienia, które trudno mi ocenić czy to miesiączka czy też nie, pierwsze dostałam 18 listopada i trwały one 5 dni potem 29 i trwały 8 dni i 18 grudnia przy czym między tymi krwawieniami występowały plamienia raz czerwone a raz brązowe.
Co to może znaczyć? I jakie mam szanse na zajście w ciążę?

Dzień dobry!

A z jakiego powodu były usunięte jajniki?
Najlepiej poprosić o opis operacji i sprawdzić czy lekarze pozostawili choć trochę zdrowego jajnika. Czy jajowody też były uszkodzone?
Takie nieregularne krwawienia mogą świadczyć o sporych zaburzeniach hormonalnych lub zmianach w jamie macicy.
Powinna mieć Pani zrobione badania hormonalne i badanie USG.
Niestety trudno mi jest ocenić Pani zdolność rozrodczą bez tych informacji.

Z poważaniem