Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę przy stosowaniu kalendarzyka?

Jakie Tydzień temu kochałam się z moim chłopakiem. Mój cykl wynosi ok. 25-26 dni, jednak miesiac temu były to 22 dni. okres miałam dostać 2 dni temu .więc kochałam się z nim w dni niepłodne, był to stosunek przerywany,jednak nie mam miesiączki co bardzo mnie martwi, czy jest możliwość że mogło dojść do zapłodnienia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przypadku teoretycznie istnieje możliwość zapłodnienia. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.