Jakie jest prawdopodobieństwo zapłodnienia przez preejakulat w dni niepłodne?

Jaka jest możliwość zajścia w ciąże przez preejakulat? Dodam, ze stosunek odbył sie w dni niepłodne oraz podczas miesiączki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ogólnie rzecz biorąc, płyn preejakukacyjny zawiera plemnik zdolne do zapłodnienia. Jeżeli stosunki odbywały się w dni niepłodne, szansa na ciążę jest znikoma.