Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogłam zajść w ciążę?

Miałam dzis dostać miesiączkę. W niedzielę kochalismy się z mężem i pękła nam prezerwatywa. W poniedziałek wzięłam tabletkę escapelle czyli 17 godzin po stosunku. Czy robić dziś test i czy jest możliwość że będę w ciąży. Dodam że mam cykl 28 dniowy i zawsze jak w zegarku.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i konieczna wizyta u ginekolog