Jakie jest procentowe ryzyko ciąży w dniach płodnych?

Witam. Mam 18 lat i wraz z moim chłopakiem który również ma 18 lat współżyjemy od roku z zabezpieczeniem, nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych aczkolwiek chciałabym uzyskać profesjonalną odpowiedź co do tego czy w dni nie płodne mogę zajść w ciąże kiedy chłopak nie "odda" nasienia w mojej pochwie. Dodam jeszcze że okres zaczął mi się 27 maja i zakończył się 2 czerwca dni płodne wypadły mi od 9 do 18 czerwca.Chciałabym wiedzieć iż planujemy stosunek takowy bez prezerwatywy.

Witam.
Według tabeli mówiącej o ryzyku zajścia w ciążę na 100 kobiet stosujących daną metodę przez rok (tzw. współczynnik Pearla):
1/ tzw. "kalendarzyk" około 30-40;
2/ tzw. "ocena śluzu" około 30-40.
Bez liczenia dni płodnych i czy stosunek był bez wytrysku, to tak jakbyś nie stosowała żadnej metody.
Jeśli współżyjesz regularnie, zgłoś się do ginekologa aby przepisał Ci skuteczną metodę antykoncepcyjną. Np. tabletki mają współczynnik Pearla tylko 0,3.
Pozdrawiam.