Jakie jest procentowe wskazanie zagrożenia nowotworu jajnika?

Witam, czy mogę prosić o procentowe wskazanie zagrożenia nowotworu jajnika. Mam 36 lat, guz o wielkości 4x4,5 cm i wyniki: CA-125 na poziomie 296,5 IU/ml, HE4 na poziomie 49,4 pmol/l.

Procentowo oszacować się nie da, jeśli jest guz jajnika i podwyższenie tych parametrów - można podejrzewać że jest to rak, jednak dopiero po usunięciu guza i jego badaniu hist-pat można postawić takie rozpoznanie.