Jakie jest rokowanie ciąży u 20-letniej kobiety z hiperprolaktynemią?

1) Jakie jest rokowanie do zajścia w ciaze u 20 letniej kobiety z hiperprolaktynemia oraz choroba Hashimoto? 2) Nieplodnosc w przebiegu hiperprolaktynemi jest skutkiem braku leczenia czy efektem postepowania choroby w organizmie? 3) Czy mozna uniknac nieplodnosci na skutek hiperprolaktynemia, i byc szczesliwa matka?

Witam serdecznie
z psychologicznego punktu widzenia,wielki wpływ na podobne zaburzenia hormonalne ma szeroko pojęty stres,tak więc ,podobnie,jak inne choroby czynnościowe,mogą ulec redukcji pod wpływem oddziaływań psychoterapeutycznych,do których podjęcia bardzo Panią zachęcam,jako psychoterapeuta i psycholog.Nie chodzi przy tym o prowokowanie ciązy poprzez metody wpływu na psychikę,ale w ogólnym zarysie o uspokojenie różnej kategorii lęków i napięć,by pozwolić ciału funkcjonować w zgodzie z potrzebami.
Prosze poszukać specjalistów z psychoterapii w swoim rejonie.
Pozdrawiam i zachęcam