Jakie jest rokowanie przy raku esicy?

Witam, u mojego taty postawiono takie rozpoznanie: Nowotwór złośliwy (esica) Rak esicy. Stan po operacji. Przerzuty do wątroby, otrzewnej. Chemioterapia XELIRI w trakcie. Stan po leczeniu chłoniaka Hodgkina. Marskość wątroby. Wyniki badań hist-pat: Adenocarcinoma tubulare G2. Nie wykryto mutacji w genie NRAS, KRAS, BRAF. I odnośnie tej diagnozy chciałbym się dowiedzieć jakie jest rokowanie i jakie będą efekty po zastosowaniu Chemioterapii ? Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Przy tak zaawansowanej chorobie nowotworowej i obciążeniu internistycznym rokowanie jest poważne. Niestety nie można w tym miejscu udzielić państwu dokładnej informacji o rokowaniu. Powinien to zrobić lekarz prowadzący.