Jakie jest rokowanie w przypadku nacieków nowotworowych w OUN?

Witam Czy nacieki przerzutowe do OUN w przypadku białaczki lub chłoniaka muszą koniecznie skończyć się śmiercią? Czy jak pojawią się nacieki jest bardzo źle? Jakie jest mniej więcej rokowanie? Czy da się żyć kilka lat? Pozdrawiam

Każdy przypadek traktowany jest indywidualnie, podobnie z rokowaniem. Proszę rozmawiać na ten temat z leczącym hematologiem.