Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę poprzez preejakulat?

Witam, uprawialiśmy petting, z mojego prącia wydobywały się już resztki płynu prejakulacyjnego bo była to już chyba szósta godzina pieszczot więc troche go już ubyło w każdym bądz razie pocierałem jej pochwę, przed pierwszym potarciem wytarłem penisa z płynu i dziewczyna mówiła, że aż było szorstko i sucho, okres zaczal sie 1.10.2013 krawienie trwało 5 dni, jej cykle sa niereguralne 25-30 dni, jakie jest ryzyko zajścia w ciąże poprzez prejakulat? pocierałem tylko okolice łechtaczki. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tak jak pisałem wcześniej preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia. Szansa na ciążę jest mała ale nie można jej wykluczyć.