Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę przy mdłościach i pozytywnym teście?

Witam.Mam 33 lata,19.10.2013 rozpoczął mi się okres,11 i 13 dnia cyklu nastąpiło współżycie,dwa dni później pojawił się straszny ból piersi.Bolały obie, były powiększone,bolało mnie podbrzusze.7.11. pojawiły się mdłości,rano i popołudniu,są do dziś. 11.11.2013 dostałam okres,był przy tym wielki ból żołądka i jelit.Mdłości są nadal,jestem słaba,śpiąca. Wczoraj zrobiłam test i jedna kreska była bardzo wyraźna a druga bardzo słaba ale jest.Czy mogę być w ciąży?Ostatnie współżycie było 31.10.2013.

Witam serdecznie. Jeżeli wynik testu był niejasny konieczne jest powtórzenie oznaczenia. Pojawienie się drugiej kreski może wskazywać na ciążę. Objawy jakie Pani podaje nie są specyficzne dla ciąży jednak także mogą na nią wskazywać.