Jakie jest ryzyko zakażenia w trakcie seksu oralnego bez krwawiących ran w ustach?

Dzień dobry. Około 2 tygodni temu dowiedziałam się, że mój partner mógł sypiać także z innymi stad moje pytanie. Ostatni stosunek odbyliśmy bez zabezpieczenia jednak do wytrysku doszło na zewnątrz. Czy ok 7-8 dni po ekspozycji można mieć już jakieś objawy? Zaobserwowałam sucha skore w okolicy pach i kilka kropek. Podrażnienie miałam już tydzień temu do tego użyłam golarki ktora mogła mnie podrażnić. Jakie jest ryzyko w trakcie seksu oralnego bez krwawiących ran w ustach? Czy to nie efekt stresu?

Dzień dobry. Z pewnością uspokoiłoby Panią przeprowadzenie odpowiednich badań. Oczywiście, że niezależnie od ich wyniku ewentualnego, dzisiaj jest Pani zaniepokojona i w ten sposób szuka Pani potwierdzenia swoich obaw w objawach, które normalnie nie wzbudziłyby Pani większego dyskomfortu. Proszę zrobić diagnostykę i poznać prawdę, zwykle lęk przed zagrożeniem jest gorszy niż same skutki tego zagrożenia. Dodatkowo Pani reakcja jest zrozumiała, ale jeżeli lęk się potęguje i występuje również w innych okolicznościach, może to wskazywać na pewne nieprawidłowości o podłożu lękowym właśnie. A to już powód do konsultacji z psychologiem. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/