Jakie jest ryzyko zarażenia się wirusem HIV w przypadku niezabezpieczonego stosunku oralnego i analnego?

Witam, niedawno odbylem stosunek oralny i analny bez prezerwatywy. Czas stosunku byl krótki bez wytrysku. Czy zagrozenie zarazeniem sie wirusem hiv jest wysokie? Prosze o pomoc.

Lek. Paweł Szadkowski

Zagrożenie istnieje. Nie da się określić jednoznacznie, czy jest wysokie.