Jakie jest ryzyko zarażenia wirusem HIV?

Witam. Mam pytanie jakie są podstawowe objawy HIV mogłem nim się zatruć około 6-7 lat temu przy współżyciu seksualnym wtedy uprawiałem seks oralny z prostytutką? Czytałem o objawach w inter.ale żadnego objawu nie mam jedynie czasami się pocę gorączki już kilka lat nie miałem gdy wchodzę na 2 piętro to trochę się meczę rozwolnienie czasami mam bo choruje też na epilepsję i w 2013 miałem wczepiony stymulator mózgu i robili mi przed taką operacją takie badania? A ze śledzioną nie miałem problemu?

Lek. Tomasz Budlewski

proponmuję udać się do poradni chorób zakaźnych gdzie tego typu badania są wykonywane anonimowo/