Jakie jeszcze mogą być przyczyny braku okresu od dwóch miesięcy?

Witam Mam 36 lat od 2 miesiecy spóznia mi sie okres od paru dni a od pół miesiaca przybrałam na wadze o 2 kilogramy .W tamtym miesiacu miałam robiony test na ciąże i wynik wyszedł negatywny jakie mogą być jeszcze przyczyny tego? Pozdrawiam i proszę o rade Agnieszka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.