Jakie jeszcze muszę wyleczyć zęby?

Witam. Właśnie wróciłem od dentysty i okazało się, tak jak się domyslałem, że dopadł mnie stan zapalny prawej dolnej ósemki i muszę ją usunąć. Mam pytanie odnośnie reszty zębów, czy jakiś lekarz mógłby stwierdzić ile zębów mniej więcej mam jeszcze do zrobienia? Wiem, ze na pewno obydwie dolne szóstki są mocno popsute i podziurawione. Niestety zaniedbałem zęby i takie są teraz tego konsekwencje. W załączniku przesyłam zdjęcie RTG jamy ustnej. Pozdrawiam i liczę na pomoc. https://zapodaj.net/16829

Witam!

Zdjęcie się nie otwiera.

Konsultacja stomatologiczna zdjęcia radiologicznego ma znacznie większą wartość w momencie, kiedy poparta jest wnikliwym badaniem jamy ustnej przez stomatologa. Sugeruję pokazanie tego zdjęcia swojemu lekarzowi i poddanie się starannemu przeglądowi dentystycznemu. Myślę, że takie połączenie rozwieje wszystkie Pańskie wątpliwości.

pozdrawiam!