Jakie konsekwencje dla ciąży po łyżeczkowaniu z powodu poronienia?

Witam, czy po tabletkach podanych w szpitalu "Arthrotec", łyżeczkowaniu i zajściem w ciążę wcześniej niż po 3 pełnych cyklach tzn teorytycznie po pierwszej miesiączce po zabiegu czy dziecko może urodzić się chore? Jak duża szansa jest na to?

Nie ma to wpływu na "Zdrowie" płodu, chodzi o możliwość odpowiedniego zagnieżdżenia się jaja płodowego w macicy - jej ścianie, która musi się odpowiednie zregenerować po zabiegu