Jakie konsekwencje inhalacji vigantolem?

Będąc zmęczony, po pracy, przez pomyłkę zrobiłem inhalację mieszając w nebulizatorze 2,5ml 9% NaCl oraz 20 kropel vigantol, zamiast 20 kropel berodual. Zorientowałem się dopiero, gdy inhalacja się skończyła. Po tym zrobiłem inhalację z tego czego powinienem, czyli bero dualu, mieszając 20 kropel bero dualu i 5ml 9% NaCl. Czy, w związku z tym iż zrobiłem inhalację vigantolem mogę mieć jakieś problemy z płucami?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę aczkolwiek przy występowaniu jakikolwiek dolegliwości konieczna jest konsultacja lekarza najlepiej Chorób Płuc