Jakie konsekwencje stosowania Izoteku w ciąży?

Dzien dobry od okolo lutego bioralam izotek. Ostatnia miesiaczke mialam 20marca wczoraj okazalo sie ze trzy testy wyszly pozytywnie i jestem w ciazy. Jestem zalamana. Ostatnia dawke wzielam w niedziele wielkanocna. Wczoraj bylam u lekarza powiedzial ze za wczesnie by stwierdzic 100% ciaze ale wyglada jakby byla. Czy moge cos zrobic by wzmocnic maluszka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna opieka przez lekarza ginekologa i odpowiednia kontrola