Jakie konsekwencje zastosowania rezonansu magnetycznego głowy i tomografii płuc w ciąży?

Witam ostatnia miesiączkę miałam 4 października. Cykle mam 30 dniowe. Miałam kłopoty zdrowotne tydzień temu w szpitalu miałam wykonany rezonans głowy bez kontrastu i tomografię płuc z kontrastem. Dzisiaj dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciąży widoczną na usg. Nie wiem co ja mam teraz zrobić strasznie się martwię

Lek. Tomasz Budlewski

W tym momencie niewiele mozna stwierdzić. Proszę spokojnie czekać na usg i dalsze postepowanie określi lekarz prowadzący ciąże. Rezonans nie ma wpływu, bardziej TK LECZ W OKOLICY KLATKI PIERSIOWEJ BYĆ MOze NIE WYPŁYNIE NA rozwój płodu.