Jakie konsekwencje zmniejszenia biustu?

ZMNIEJSZENIE BIUSTU. Mam 27 lat i biust w rozmiarze E. Jestem dość szczupłą osobą i zawsze marzył mi się malutki, jędrny biust. Chciałam zapytać, czy oprócz estetycznych skutków operacji zmniejszenia biustu - tj. blizn, muszę liczyć się jeszcze z jakimiś konsekwencjami? Czy, jeśli po urodzeniu dziecka będe chciała karmić piersią będzie to jeszcze możliwe? Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,
Szanowna Pani,
Widzę że poszukuje Pani specjalisty do operacji korekcji biustu, aby był mniejszy i bardziej jędrny. Zwykle poświęcam pacjentce co najmniej 1,5 godziny do omówienia wszystkich jej indywidualnych warunków tej operacji, trudno w kilku słowach to streścić, ale jakby miła Pani swoje powody na taką rozmowę.
Zapraszam na konsultację, będzie możliwość zbadania Pani wysłuchania oczekiwań spokojnej rozmowy i wyjaśnień aby dobrać odpowiedni zabieg dla Pani.
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej
kontakt@drjaworowski.pl