Jakie konsekwencje zrezygnowania z leczenia ortodontycznego po podpisaniu zgody?

Dzień dobry, zdecydowałam się na założenie stałego aparatu ortodontycznego. Po podpisaniu zgody na leczenie dowiedziałam się, że pani dr nie jest ortodontą a stomatologiem oferującym usługi ortodontyczne. Czy w takim wypadku mogę zrezygnować z aparatu zważywszy na to, że podpisałam już zgodę na leczenie? Jakie są ewentualne konsekwencje ?

Witam

Konsekwencje dla Pani? Żadne. Chyba, że podpisała Pani jakiś dziwny kontrakt na leczenie z obowiązkiem zapłaty. Zgoda to przecież bardziej zabezpieczenie stomatologa, że Pani świadomie zgadza się na leczenie.
Proszę po prostu podziękować i wypisać się z wizyty.
Choć osobiście nie za bardzo rozumiem Pani obiekcje to spokojnie może Pani tak właśnie zrobić.
Pozdrawiam
Bartosz Niedziółka