Jakie stosować kosmetyki do pielęgnacji cery podczas kuracji lekiem Axotret?

Witam serdecznie. Rozpocząłem leczenie lekiem Axotret moje pytanie to jakich kosmetyków do pielęgnacji twarzy używać ... Do tej pory uzywałem Clean&Clear czy musze zmienic kosmentyki na takie nawilżające skore ?

Zdecydowanie proszę nie używać kosmetyków przeznaczonych do skóry tłustej/trądzikowej, szczególnie z alkoholem w składzie. Podczas leczenia lekiem Axotret skóra staje się cienka i wysuszona. Zalecam kosmetyki silnie nawilżające i regenerujące, przeznaczone do skóry wrażliwej. Najlepiej kupić je w aptece. Pozdrawiam!