Jakie kosmetyki na suche i zniszczone włosy?

Witam proszę o poradę jakiego szamponu, maski i odżywki mam uzywać aby zregenerować moje bardzo suche i zniszczone włosy? da sie je w ogóle odbudować? ostatnio zrobiła pasemka rozjaśniaczem i się zrobiły jeszcze bardziej suche tzw siano Dodam, że raz w tygodniu prostuje włosy więc prosiłąbym jeszcze o nazwe jakiegoś preparatu, który bedzie chronił przez prostowaniem Bardzo prosze o pomoc

Dzień dobry,

Włos nie będzie w stanie się zregenerować jeśli będzie Pani regularnie narażać je na działanie prostownicy i rozjaśniacza.
Zamiast żelazka lepiej przestawić się na układanie włosów na szczotkę podczas suszenia.
Co do kosmetyków to mogę polecić linie Absolut Repair Lipidium z Loreal Professionnel.

Pozdrawiam