Jakie kosmetyki przy trądziku różowatym?

Witam! Mam 29lat i od pewnego czasu borykam się z trądzikiem różowatym moja cera jest mieszana i wrażliwa jednocześnie. Nie wiem jakich kosmetyków powinnam używać? jak pozbyć się zaczerwienia u mnie pojawia się koło nosa na policzkach ;-(

Witam
Cerę z trądzikiem różowatym musi Pani traktować jako szczególnie wrażliwą. Najlepsze będą kosmetyki apteczne, które maja jak najmniej chemii i substancji czynnych ( np. przeciwzmarszczkowe ). Najlepiej dobierać te przeznaczone do cery naczyniowej i wrażliwej. Bezwzględnie należy używać filtrów UV, najlepiej mineralnych. Jeżeli podkład to również mineralny. Naczynia najlepiej zamykać IPL, laserem lub Veinwave ( fala radiowa), ale proszę pamiętać, że mogą one nawracać.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Witam przy tym rodzaju trądziku nalezy używać kosmetyków do cery naczyniowej, oraz specjalne kremy dermatologiczne.Na konsultacji dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej dobiera preparaty, doradzi pielęgnację oraz można wykonać zabiegi laserowe IPL na wyciszenie naczyń.