Jakie kremy dla mężczyzn rozjaśniają twarz?

Cześć, czy są jakieś kremy albo cuda dla facetów w wieku 22 lat, które rozjaśnią mi twarz oraz wyeliminują przebarwienia? Bardzo często mam czerwoną skórę, wystarczy odrobina wysiłku, stresu albo słońca i chciałbym to zwalczyć, albo chociaż zredukować te stałe przebarwienia i niedoskonałości, albo wystające żyły. aktualnie biorę antybiotyki przeciw trądzikowi,

Witaj, polecam wizytę u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi i preparaty, Z preparatów rozjaśniających polecam Obagi exfoder forte. Z zabiegów na przebarwienia mamy dermamelan, cosmelan lub peelingi medyczne .Są to zabiegi które wykonuje się od jesieni , kiedy nei ma już takeigo nasłonecznienia. Do tego czasu zalecam stosowanie kremu z filtrem spf50 aby przebarwienia się już mocniej nie powiększały.