Jakie kremy przeciwzmarszczkowe wybrać?

witam chcialam sie zapytac jakiej firmy sa najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe? i mam jeszcze jedno pytanie polowa mojej twarzy po obydwoch stronach pokrywa ciemna brazowa plama uzywalam kremow wybielajacych ale nie pomoglo czy mozna tego jakos sie pozbyc?(zaznaczam nie jestem w ciazy nie zazywam hormonow i tabletek antykonepcyjnych)prosze o pomoc dziekuje Aga

Witam,
rozumiem, ze ma Pani problem z przebarwieniami ,które pojawiły sie na Pani twarzy..
Jest kilka sposobów na tę dolegliwośc.. Mozna np. zastosowac zabieg Cosmelan lub leczenie laserem frakcyjnym.By wybrac najlepsze rozwiązanie dla Pani sugeruje udac się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej,będzie to również okazja do porozmawiania o preparatach/kremach/ do pielęgnacji Pani skóry twarzy.

Witam Pani Agnieszko , aby coś zaradzić na Pani przebarwienia, lekarz musiałby obejrzeć Pani skórę i dobierze odpowiednie metody ich usunięcia. Często stosuje się peelingi medyczne lub zabieg DERMAMELAN/COSMELAN. Po zbadaniu stanu skóry można dobrać odpowiednią jej pielęgnację.