Zapytaj lekarza

1 , 0 2 4 , 1 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie kroki mogę jeszcze podjąć przy HPV?

Będąc zarażonym wirusem HPV (kłykciny kończyste-bez poprawy po popularnych środkach jak aldara i veregen, oraz powracające po paru miesiącach od krioterapii) jakie kroki mogę podjąć, kiedy poradnia dermatologiczna w moim mieście informuje mnie że zmiany są za duże by przeprowadzić ponownie krioterapię? Czy jakoś szczególnie powinienem się w tym przypadku przebadać pod kątem nowotworowym i próbować u chirurga? Jeszcze, kompletnie nie wiem jak z Tym żyć, czy do końca życia powinienem sie już wstrzymać od kontaktów seksualnych?
MĘŻCZYZNA, 25 LAT 2 tygodnie temu

Główne osiągnięcia polskiej transplantologii

Polska transplantologia nieustannie się rozwija. Przeszczepy są coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze. Sprawdź, jakie są główne osiągnięcia polskiej transplantologii.

Kłykciny najlepiej usunąć. Jeżeli wymrażanie nie pomaga to może elektrokoagulacja? Warto wykonać badania z krwi , czy przypadkiem nie ma jakiegoś niedoboru immunologicznego, innej choroby obniżającej odpornośc, a tym samym powodującej rozrost kłykcin, np HIV. Zapraszam na wizytę i na usunięcie zmian. Pozdr www.kg www.prepmed.pl

Specjalista chorób zakaźnych, hepatolog i seksuolog.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy