Jakie kroki należy podjąć przy przepuklinie kręgosłupa?

3 dni temu robiłam badanie rezonansem magnetycznym, niestety nie mam jeszcze wyników, po przeszperaniu internetu stwierdziłam, że mam wypadnięte 2 dyski L4 i L5 (czyli mam tzw. przepuklinę kręgosłupa) jakie kroki należy dalej zrobić i czy mogę starać się o rentę, dodam, ze mam 34lata i 8 lat opłacanych składek.

Lek. Bartłomiej Grochot

Wszystko będzie zależeć od wyniku, który Pani dostanie oraz od komisjo orzekającej która będzie się zajmować Pani przypadkiem. Pozdrawiam.