Jakie kroki należy podjąć przy przepuklinie kręgosłupa?
3 dni temu robiłam badanie rezonansem magnetycznym, niestety nie mam jeszcze wyników, po przeszperaniu internetu stwierdziłam, że mam wypadnięte 2 dyski L4 i L5 (czyli mam tzw. przepuklinę kręgosłupa) jakie kroki należy dalej zrobić i czy mogę starać się o rentę, dodam, ze mam 34lata i 8 lat opłacanych składek.

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Wszystko będzie zależeć od wyniku, który Pani dostanie oraz od komisjo orzekającej która będzie się zajmować Pani przypadkiem. Pozdrawiam.