Jakie leczenie jest skazane w przypadku łokcia tenisisty?

Od 3 miesięcy walczę z łokciem tenisisty zapaleniem nadkłykcia bocznego mialam blokadę, 4 tygodnie łokieć bym w szynie gipsowym teraz mam rehabilitację i nadal nie mam poprawy pracuję na kuchni w chwili obecnej jestem na l4 pytanie moje jak mam wrócić do pracy co dalej robić z ręka jakie podjąć leczenie

Leczenie łokcia tenisisty polega na stymulowaniu regeneracji zniszczonych tkanek. U pacjentów z łokciem tenisisty nie stosuje się leków przeciwzapalnych, bo okazały się nieskuteczne. Dziś łokieć tenisisty leczy się falą uderzeniową i wstrzykiwaniem osocza bogatopłytkowego, wspomagając te zabiegi rehabilitacją, choć oczywiście niekiedy operacja łokcia tenisisty jest konieczna.