Jakie leczenie kontuzji barku?

Witam, 4 miesiące temu miałem niewielką kontuzję barku - naciągnięcie, bez zerwania. Ból do dzisiaj uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Na USG wyszło, że wszystko jest w porządku. Ani leki, maście, ani zabiegi rehabilitacyjne nie pomogły, wiele wizyt u trzech najlepszych fizjoterapeutów w okolicy również. Prosiłbym o jakiś pomysł do kogo jeszcze mogę się udać.

witam,

Jeśli wszystko jest ze strukturą w porządku to nie ma takiej możliwości, żeby dobrze prowadzona fizjoterapia nie pomogła. Jeśli poszedł Pan na prądy i lasery to się zgodzę, bo tu trzeba opracować manualnie dysfunkcyjne struktury.
Proszę wyszukać takiego Pana jak Paweł Tyka, jest to osoba którą mogę polecić w Pana okolicach.
I zapewniam, że dobrze przeprowadzona terapia powinna znieść objawy przynajmniej o 30% po pierwszym spotkaniu.

pozdrawiam
Konrad Skrzat

Jeśli fizjoterapia nie zadziałała to możliwe jest, że leczeniem nie objęto obszaru chorego. Proponuję zrobić zdjęcie RTG obszaru: górny odcinek piersiowy i szyjny. Prawdopodobnie problem dotyczy kręgosłupa piersiowego lub szyjnego.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki