Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 8 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie leczenie kontuzji barku?

Witam, 4 miesiące temu miałem niewielką kontuzję barku - naciągnięcie, bez zerwania. Ból do dzisiaj uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Na USG wyszło, że wszystko jest w porządku. Ani leki, maście, ani zabiegi rehabilitacyjne nie pomogły, wiele wizyt u trzech najlepszych fizjoterapeutów w okolicy również. Prosiłbym o jakiś pomysł do kogo jeszcze mogę się udać.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

witam,

Jeśli wszystko jest ze strukturą w porządku to nie ma takiej możliwości, żeby dobrze prowadzona fizjoterapia nie pomogła. Jeśli poszedł Pan na prądy i lasery to się zgodzę, bo tu trzeba opracować manualnie dysfunkcyjne struktury. Proszę wyszukać takiego Pana jak Paweł Tyka, jest to osoba którą mogę polecić w Pana okolicach. I zapewniam, że dobrze przeprowadzona terapia powinna znieść objawy przynajmniej o 30% po pierwszym spotkaniu.

pozdrawiam Konrad Skrzat

0

Jeśli fizjoterapia nie zadziałała to możliwe jest, że leczeniem nie objęto obszaru chorego. Proponuję zrobić zdjęcie RTG obszaru: górny odcinek piersiowy i szyjny. Prawdopodobnie problem dotyczy kręgosłupa piersiowego lub szyjnego. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy