Jakie leczenie kręgosłupa?

Nieprawidłowe kyfotyczne ustawienie kręgosłupa szyjnego sygnał i wysokość tarcz miedzykregowych w normie wypuklin nie ma sygnał i wysokość trzonow kręgów w normie szerokość kostnych ograniczen kanału kręgowego w normie wymiar Strzałkowo posrodkowy kanału kręgowego wynosi 14-15 mm proszę o ocenę jakie leczenie i zabiegi jeszcze dodam że mam lordoze splycona.

Witam,

zalecam techniki terapii manualnej. Wszystkie czary związane z fizykoterapią nie pomogą więc prosze nie marnować na to czasu, farmakologia też odpada.
Jeśli chodzi o lordozę to też można z tym pracować ale należy najpierw zdiagozować dlaczego jest spłycona.
Widzę, że mieszka Pan we Wrocławiu gdzie ma Pan kilku dobrych specjalistów.
Polecam Osteopatę Marcina Szkolnickiego lub Fizjoterapeutę Marcela Mieszkalskiego.

Obaj z pewnością Pana dobrze zdiagnozują oraz podpowiedzą co dalej robić.

pozdrawiam
Konrad Skrzat