Jakie leczenie należy zastosować u chorej z niewydolnością nerek?

Witam serdecznie!Mam pytanie odnośnie mojej bardzo chorej koleżanki która mieszka za granicą.Obecnie jest dializowana bez możliwości przeszczepu nerki.Po trzech zawałach stopa cukrzycowa i wiele innych chorób.Co dzień na skutek tych chorób bardzo cierpi leki p.bólowe z morfiną które powodują obnożenie ciśnienia krwi.Podczas dializ co drugi dzień i niedz. Potrafi mieć 59/20 !!!! Panicznie się wtedy boi że już nadszedł czas umierania!Lekarze nie daja jej zadnej pomocy psycholog.jak jej pomoc?

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej znaleźć psychologa i szczera rozmowa z lekarzem prowadzącym odnośnie dalszego postępowania szans rokowań itp