Jakie leczenie podczas zachorowania na półpasiec?

Czy przy zachorowaniu na półpasiec oprócz heviranu 400mg mogę wspomóc odporność biorąc jednocześnie neosine? Pytam ze względu na to iż dość często w ostatnim czasie męczą mnie przeziębienia obecnie także ból gardła i kaszel.. Czy krostki i zmiany na skórze mogę smarować kremem Vratizolin 30mg/g? Z góry dziękuję za odpowiedź

Nie ma potrzeby stosować drugi lek przeciwwirusowy.
Ważniejsze będzie zadbać o odporność naturalnymi metodami - dieta, aktywność fizyczna, odpowiednia ilość wypoczynku.